ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

خدمت

با سلام
درسته که خدمت سربازی عمر ادم رو تلف میکنه ولی یه مزایایی هم داره. یه مثال بزنم من بی نظم بودم قبل از خدمت ولی بعدش خیلی با نظم شدم. ولی چون حرف زور تو کتم نمیرفت یه چند ماه اضاف خوردم. چیز خاصی هم نبود فرمانده گفت باید رو برجک شیفت بدی من قبول نکردم و من دو هفته پادگان نرفتم و بعدش که رفتم به دلیل سزپیچی و غیبت اضافه خدمت خوردم. من با فرمانده سر این موضوع دعوام شد و منو یه دو روز بازداشت کردن و پست خوب قبلیم رو ازم گرفتن. و...

تشریح نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگریستاد کل نیروهای مسلح به منظور اطلاع رسانی دقیق و شفاف و رفع ابهامات، نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگری را تشریح کرد.به گزارش اداره کارگزینی اداره کل کارگزینی و اجرای حقوق معاونت نیروی انسانی ناجا، ستادکل نیروهای مسلح موارد زیر را به منظور رفع ابهام در خصوص نحوه استفاده از کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام کرد:1 – کسر خدمت سربازی برای ایثارگری می باشد که حد نصاب معافیت یک فرزند را ندارد لذا صدور کسری تنها برا
بر اساس ماده۲ قانون  خدمت پزشکان و پیراپزشکان گروه‌های زیر از انجام این طرح خدمت معاف هستند: ۱- همسران و فرزندان شهدا، آزادگان، مفقودان جنگ تحمیلی ۲- یک نفر برادر یا خواهر شهید یا مفقود ۳- برادران و خواهران ۲ شهید یا بالاتر ۴- آزادگان ۵- جانبازان ۲۵درصد و بالاتردر مورد معافیت افراد مازاد بر نیاز، اولویت با رزمندگان است.برابر ماده۳ این قانون، مدت خدمت دوره ضرورت و دوره احتیاط مشمولان این قانون که در حرفه پزشکی انجام شود از کل خدمت مقرر در ای
روز آخر خدمتش دل تو دلش نبود!
انقدر شنگول بود که از راه رفتنش هم میشد فهمید براش یه روز دیگه ست!
روز آخر خدمت سربازی برای اکثری خیلی لذتبخش و منحصر به فرده. حتی برای دوست من که تو همون محل خدمتش باید کارش رو ادامه میداد.
حالا سرباز رفته و تقریبا همه جا سوت و کوره.
و ما گاهی با خاطرات شیطنتها و شوخیهاش لبخند حسرت باری میزنیم!
و البته یه خوششش بحالش از ته اعماقمون:)
امروز به این فکر کردم که روزی که خدمت من تموم بشه و برم بدیار باقی چه چیزایی از اطراف
خاطرات خدمت سربازی شهید حاج احمد بشی:
ایشان خدمت سربازی خود را در منطقه کردستان انجام داد، در طول داران خدمت بدلیل مصائب مالی و بعد مسافت تا بندر سیراف که محل زندگی خانوده اش بود ، هرگز نتوانست به مرخصی و ملاقات خانواده برود.
تنها از طریق نامه نگاری وضعیت سلامت خود را به اطلاع خانواده اش میرساند. سرمای شدید منطقه کردستان و ظلم ارتش رژیم ستمشاهی به سربازان، فشار این دوران را بر وی مضاعف کرده بود و تاب تحمل را از آنان گرفته بود.
لیکن با تحمل تما
خاطرات خدمت سربازی شهید حاج احمد بشی:
ایشان خدمت سربازی خود را در منطقه کردستان انجام داد، در طول دوران خدمت بدلیل مصائب مالی و بعد مسافت تا بندر سیراف که محل زندگی خانوده اش بود ، هرگز نتوانست به مرخصی و ملاقات خانواده برود.
تنها از طریق نامه نگاری وضعیت سلامت خود را به اطلاع خانواده اش میرساند. سرمای شدید منطقه کردستان و سختگیری‌های ارتش رژیم شاهنشاهی به سربازان، فشار این دوران را بر وی مضاعف کرده بود و تاب تحمل را از آنان گرفته بود.
لیکن
ترجمه کارت پایان خدمت :
کارت پایان خدمت وظیفه عمومی برای افرادی صادر خواهد شد که خدمت وظیفه عمومی خود را به پیان رسانیده و سپس بعد از این مراحل به دنبال دریافت کارت مشخصات پایان خدمت خود خواهند بود .
اززمانی که دفتر خدمات الکترونیک انتظامی کشور رونمایی گردیده تمامی این کارت ها به صورت هوشمند صادر خواهد شد و فرآیند صدور این کارت ها حداکثر 15 روز خواهد بود و در صورتی که بیش از ان طول کشید باید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت خدمات الکترونیکی انت
از ۲۵ یا ۲۶ بهمن که از خونه زدم بیرون و عازم خدمت اجباری سربازی شدم دیروز بعد از دو ماه دوباره پام به خونه باز شد و با اجازتون ایام عید رو تو زندان جزیره به سر بردم و این پست هم برای اینکه فروردین ماه بدون یادداشت نمونه نوشتم تا ببینم کی دوباره وقت بشه و از تجربیات خدمت اجباری بنویسم...
فعلا، شاد باشید
مدارک لازم جهت معافیت 28 و 29 ماه جبهه :فتوکپی شناسنامه+کارت ملی+پایان خدمت پدرفتوکپی شناسنامه+کارت ملی+آخرین مدرک تحصیلی+گواهی اشتغال به تحصیل+عکس3قطعهمعاف شونده(درصورتی ک فرد سرباز باشد گواهی اشتغال ب خدمت+برگه اعزام ب خدمت از پلیس+10)درصورتی ک معاف شونده برادر بالای18 سال داشته باشد :فتوکپی شناسنامه + کارت ملی + پایان خدمت یا گواهی اشتغال ب تحصیلافرادی ک دارای جانبازی میباشند روگرفت فرم شماره2 صادره از بنیادشهیدافرادی ک دارای سابقه بسیج میب
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت سبز
دبیر و معلم گرامی کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت سبز کلیه استان ها بصورت پی دی اف و قابل پرینت و مطالعه در موبایل در خدمت شما قرار خواهد گرفت کاملترین فایل سوالات ضمن خدمت مدیریت سبز توسط تیم بانک فایل درسی(درسی فایل) که متشکل از از دبیران متخصص و مجرب در حوزه تدوین سوالات ضمن خدمت هستند آماده گردیده است ضمنا کلیه سوالات ضمن خدمت بصورت تخصصی و ریز از متن آزمون های برگزار شده قبلی استخراج گردیده
 نکاتی منتخب از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستادهای نماز جمعه که در تاریخ ۱۳۸۱/۵/۵ انجام شده است با عنوان دریچه‌ای دلگشا به سمت معنویّت و آگاهی ارائه خواهد شد.
دریافت pdf
• خدمت به نماز جمعه، خدمت به دین و تقواست؛ چون نماز جمعه برای گسترش تقوا و روح دینی در مردم است؛ همچنان که خدمت به نماز جمعه، خدمت به آگاهىِ سراسری ملت ایران است؛ چون نماز جمعه یک عملِ صرفاً عبادی نیست؛ عملی است که در ذات و ترکیب خود، آگاهی بخش است؛ هم اجتماع عظیم
در حالی که انجمن جهانی موبایل (GSMA) در زمان تحریم‌ به ایران ارائه خدمت می‌کرد پس از رفع برخی تحریم‌ها، خدمت خود به ایران را قطع کرده است.
براساس کسب اطلاع از اپراتورهای تلفن همراه، در حالی که GSMA در زمان
تحریم‌ها به ایران ارائه خدمت می کرد پس از رفع برخی تحریم‌ها، ارائه خدمت
مستقیم به ایران را قطع کرده است.
هنوز علت این تحریم معلوم نشده است.GSMA انجمن جهانی موبایل است که  هماهنگی‌های بین‌المللی در حوزه موبایل را انجام می‌دهد.
ادامه مطلب
با سلام خدمت مخاطبین و بازدید کنندگان وبسایت بنده (دلپر)
از اینکه در این مدت با بازدیدها و ارسال نظرات خود همراه ما بودید سپاسگزارم و به یاری خداوند در فرصت فراغت ایام تابستان با مطالبی جدید و مفید بیش از پیش در خدمت شما خواهم بود.سپاس از همراهی شما مهربانان
باربری شمال تهران را به باربری ایفل بسپارید .
باربری ایفل با سالها تجربه در باربری تهران آماده خدمت رسانی در باربری شمال تهران است .
باربری ایفل بی شک یکی از باربری های قابل اعتماد و نام آوازه در اتوبار شمال تهران است.
کادر مجرب باربری ایفل بطور شبانه روزی در خدمت شما شهروندان ساکن تهران است .
برای دریافت خدمات باربری شمال تهران تنها با یک تماس ما در خدمت شما هستیم.
لینک صفحه : باربری شمال تهران 
بالاخره محل خدمت سربازی بنده هم مشخص شد، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.

شور و شعف خاصی در من ایجاد شده و اصطلاحا دل تو دلم نیس، نه به خاطر سپاه بودن بلکه به خاطر احساسی که با دیدن محل خدمت به من دست داد. حس عجیبی که غوغایی در من ایجاد کرد. حس کردم در شهادت باز شده و یک فرصت پیش رو دارم، فرصت شهادت.
این حس منو بدجوری به هم ریخته. منی که همیشه نگاه غالبم عقل و منطق بوده و کمتر حس رو تجربه کردم.
لطف کنید هر کی این نوشته رو خوند یه دعا در حق
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های زندگی
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های زندگی
جهت استفاده مدیران و معاونان و معلمان و نیرو های آزاد مدرسه برای آشنایی
با مدرن ترین روش های تدریس مهارت های زندگی سراسر کشور می باشد.همکار
فرهنگی عزیزنمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های زندگی بهترین و کاملترین فایل
سوالات ضمن خدمت جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان
های دولتی و غیر دولتی، در آزمون های ضمن خدمت مهارت های ز
نمونه سوالات ضمن خدمت آشنایی با نظام و آیین نامه های دور کاری با دقت کامل و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار
کاملترین فایل در مورد ضمن خدمت آیین های آشنایی با دور کاری
جزوه کامل و سوالات ضمن خدمت آیین نامه های آشنایی با نظام دور کاری
این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان درمورد  آیین نامه آشنایی با دور کاری می باشد
 جزوات تخصصی ویژه ازمون آیین نامه نظام دور کاری برخوردار است+جزوه تخصصی ازمون
این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خد
#حدیث_مهدوی 
امام حسن عسگری(ع)
«ابو‌هاشم جعفری می گوید: خدمت امام حسن عسکری علیه‌السلام عرض کردم: جلالت شما مانع می شود از اینکه پرسش خود را بی پرده مطرح کنم، آیا اجازه می فرمایید، سوالی از خدمت شما بکنم؟ فرمود: بپرس. عرض کردم: سرور من! آیا برای شما فرزندی هست؟ فرمود: آری. گفتم: اگر برای شما حادثه ای پیش آید کجا از وی پرس و جو کنم؟ فرمود: در مدینه».
کمال الدین/ ص384 و اعلام الوری/ ص412
دوره ضمن خدمت تدریس عملی نقشه برداری با مدرسی آاقای مهندس زینلی در هنرستان طالقانی برای هنرجویات رشته نقشه کشی معماری برپزار پرگزار گردید که مورد استققبال هنرآموززان واقع شد برای دریافت قسمتی از فیلم دوره مربوطه لینک زیر را انتخاب کنید
دریافت
باربری جنوب تهران را با باربری ایفل تجربه کنید .
باربری ایفل با سالها تجربه در زمینه باربری آماده خدمت رسانی به شهروندان ساکن جنوب تهران است.
اتوبار ایفل بصورت شبانه روزی در خدمت شما شهروندان گرامی است تا در هر زمان که شما نیاز به خدمات داشتید حاضر باشد.
باربری ایفل ارزانترن باربری در جنوب تهران است که با کیفیت ترین خدمات را خدمت شما ارائه میدهد.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه باربری جنوب تهران در سایت اتوبار ایفل مراجعه فرمایید .
لیک صفحه : 
http:/
ضمن عرض سلام و درود به دوستان و همراهان قدیمی:
بسیار خوشحالم که پس از قریب یکسال که به علت مشغله فراوان و در جهت رعایت حقوق عمومی تمام زمان خود را صرف خدمت به مردم عزیزنموده بودم  و هیچ مطلب و مقاله ای منتشر نکردم پس از اینکه بنا به خواست پروردگار از تکلیف و مسئولیتی با افتخار خدمت صادقانه به خلق الله رهایی یافته ام و از این به بعد نیز در خدمت دوستان و همراهان عزیز خواهم بود. امیدوارم با نظرات سازنده خودتان در ادای این تکلیف نیز ما را یاری نم
آقا در ابتدای جلسات درس خارج فقه خود، به شرح یک حدیث اخلاقی می‌پردازند. «خدمت به مردم» موضوع شرح حدیثی اخلاقی از پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم (۱) است: هر کسی بیشتر خدمت کند، این شخص اولای به سیادت است؛ بنابراین برای اینکه بفهمیم سید قوم کیست، سراغ حسب و نسب و اسم و عنوان نرویم؛ بلکه برویم سراغ اینکه ببینیم چه کسی بیشتر به این قوم خدمت می‌کند، او سید قوم است.۱۳۹۲/۱۱/۳-رهبر انقلاب
(۱) و عَن النَّبیّ صلّی‌الله‌علیه‌وآله أَنّ
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدرسه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه با کد دوره :91400522 مدت دوره : 24 ساعت
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه
برای آزمون پیش روی فرهنگیان شاغل در مدرسه و آشنایی با سوالات خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه سراسر کشور که دغدغه اصلی معلمان و مدیران و
مربیان پرورشی می باشد.همکار فرهنگی عزیز نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و
نوآوری در مدرسه یکی بهترین و
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدرسه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه با کد دوره :91400522 مدت دوره : 24 ساعت
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه
برای آزمون پیش روی فرهنگیان شاغل در مدرسه و آشنایی با سوالات خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه سراسر کشور که دغدغه اصلی معلمان و مدیران و
مربیان پرورشی می باشد.همکار فرهنگی عزیز نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و
نوآوری در مدرسه یکی بهترین و
محتوای سوالات ضمن خدمت طرح تعالی
فرمت فایل: pdf و قابل سرچ هنگام آزمون
تعداد سوالات: برگزار شده آزمون اصلی
نوع سوالات : کوتاه پاسخ آزمون اصلی
همکار گرامی همینک فایل نمونه سوالات ضمن خدمت طرح تعالی بصورت pdf و سوالات تستی با پاسخنامه و از متن آزمون های برگزار شده قبلی آماده دریافت می باشد جهت دریافت نمونه سوالات ضمن خدمت طرح تعالی با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه پرداخت هدایت می شود که با ورود ایمیل و نام نام خانوادگی و مشخصات دقیق فایل را دریافت
چه چیزهایی عامل گشایش درهای بهشت می‌شود
وقتی انسان اعمالش را برای پروردگار عالم انجام داد و تبیین کرد که عمل من  فقط برای خدا باشد در روایات داریم که خداوند  درهای بهشت را به روی خود باز می‌کند.
نخست؛ «من کان فی الدنیا غافلاً و هو فی النار»؛ هر کس در دنیا غافل شود در آتش جهم خواهد بود بنابراین باید از غفلت هم دوری جست تا بتوان ابواب جنان را باز کرد.
دوم؛ خدمت به خلق خدا که در روایات بسیاری داریم که اگرکسی به خلق خدا خالصانه خدمت کند خدای متعا
دانلود سوالات ضمن خدمت طرح تدبیر
دانلود نمونه سوالات ضمن برنامه تدبیر ویژه مدیران و معاونان و مجریان طرح تدبیر

سوالات ضمن خدمت مدیریت مدارس ابتدایی با عنوان برنامه تدبیر ویژه مدیران مدرسان و کلیه عوال اجرا کننده طرح تدبیر

ضمن خدمت برنامه تدبیر جدیذا با هماهنگی ادارات و آموزش و پرورش شهرستان
های مختلف بصورت کاملا اختیاری توسط کارشناسان آموزش ابتدایی با طراحی
سوالات مختلف و محک زدن مدیران در حوزه های مختلف مدیریت آموزشگاهی برگزار
می ش
همانطور که می دانید تمام مردان بالای 18 سال ایرانی ، باید دوره خدمت سربازی عمومی را بگذرانند و این دوره برای تمام مشمولین اجباری است ، طول خدمت وظیفه در ایران 21 ماه و در مناطق محروم 20 ماه است و افرادی که در مناطق مرزی هستند 19 ماه باید خدمت کنند. موضوع صحبت امروز به قیمت خرید بیمه سربازی 98 و مشاهده سوابق بیمه خدمت سربازی اختصاص دارد ، مهم ترین نکته ای که وجود دارد این است که افرادی که می خواهند بیمه خدمت سر بازی را بخرند باید حتما در زمان تقاضا
دانلود سوالات ضمن خدمت طرح تدبیر
دانلود نمونه سوالات ضمن برنامه تدبیر ویژه مدیران و معاونان و مجریان طرح تدبیر

سوالات ضمن خدمت مدیریت مدارس ابتدایی با عنوان برنامه تدبیر ویژه مدیران مدرسان و کلیه عوال اجرا کننده طرح تدبیر

ضمن خدمت برنامه تدبیر جدیذا با هماهنگی ادارات و آموزش و پرورش شهرستان
های مختلف بصورت کاملا اختیاری توسط کارشناسان آموزش ابتدایی با طراحی
سوالات مختلف و محک زدن مدیران در حوزه های مختلف مدیریت آموزشگاهی برگزار
می ش
مخفی بودن اولیای الهی در بین مردم
▫️حجة الاسلام سید حسین هاشمی نژاد می گفتند:یک روز که در خدمت آقا شیخ جعفر مجتهدی نشسته بودم، صحبت از تشرف بعضی از بندگان بی نام و نشان خدا به محضر حضرت ولی عصر علیه السلام به میان آمد، ایشان فرمودند:روزی یکی از وسایل اتاق، در نجف اشرف خراب شده بود و من از تعمیر کار جوانی خواستم تا برای تعمیر آن به حجره بیاید. هنگامی که او مشغول تعمیر بود، ناگهان در این فکر فرو رفتم که سعادت نصیب من شده است و خدمت مولایم امام ز
شمال شهر تهران مناطق زیادی از تهران را در بر می گیرد . مناطق 1 و 3 از مناطق 22 گانه تهران جزء شمال تهران محسوب می شود .
اقدسیه ، تجریش ، چیذر ، دزاشیب ، ونک ، دروس و ... جزء مناطق شمال تهران به حساب می آیند .
شرکت وانت بار ایرانکس برای خدمت رسانی به اهالی محترم مناطق شمالی تهران اقدام به ایجاد واحد باربری در این مناطق کرده است تا همشهریان بتوانند وسایل و کالاهای خود را با نرخ مناسب و با کیفیت بالا جابه جا کنند .
این مجموعه حتی در روزهای تعطیل به مشتری
با سلام خدمت بازدید کنندگان سایت سپهر الکتریک 
امروز در خدمت شما با معرفی چندین لامپ فوق کم مصرف هستیم که مصرف برق شما را 70 درصد کاهش می دهد 
مدل های زبر در انبار موجود است و می توانید با نازل ترین قیمت ها از ما خریداری کنید .

قیمت : شروع قیمت از 13 هزار تومن ( ابعاد و وات های مختلف موجود است )
اگر در محدوده باقرخان هستید و نیازمند خدمات اتوبار و باربری دارید شرکت باربری باقرخان به صورت تخصصی در این زمنیه خدمات باربری و اتوبار را ارائه می دهد این شرکت با تجربیاتی که در زمینه اثاث کشی منزل دارد به صورت تخصصی در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران خواهد بود این باربری به صورت تخصصی با مجوز رسمی از اتحادیه در خدمت شما خواهد بود
حمل و نقل بار یکی از مهمترین خدمات اسباب کشی است که باید به آن توجه زیادی داشته باشد در همین راستا موسسه های باربری و حمل نقل تشکیل شده اند و خدمات جابجایی بار را انجام می دهند این باربری در خدمت شماست تا رویایی ترین خدمات حمل بار را برای شما انجام دهد
باربری و اتوبار در تهران در خدمت شماست تا رویایی ترین امور حمل بار را انجام دهد
اگر میخواهید در امر طلاق تمام کارها را به وکیل سپرده واز روند پرونده مطمئن یاشید به سایت خوب خدمات حقوقی آی خدمت مراجعه کنید وبا مراحل گرفتن وکیل وبا وکیل خوب آشنا شوید

انتخاب وکیل طلاق توافقی
مراحل طلاق توافقی را خود زوجین نیز می توانند به راحتی طی کنند اما حضور یک وکیل مناسب و با تجربه در این زمینه می تواند این ‏روند را تسریع کرده و دردسرهای ناشی از رفت آمد به دادگاه ها و بخش های مختلف آن را کاهش دهد. با توجه به اینکه زوجین در ‏هنگام طلاق ا
✅زبان اول:تاییدوتشویق
اگرهمسرشماجزء آن دسته از افرادی هست که دوست دارد از او تمجیدکرده،بنابراین حتی اگر یک لیوان چای برایتان آورد این کار را انجام دهید.
✅زبان دوم:اختصاص وقت
آیادقت کردید به شکایات همسرتان که هیچ وقتی برایشان نمی گذارید؟این یعنی زبان محبت شما وقت گذاشتن است و بدانید این وقت گذاشتن یعنی تمرکزوتوجه به همسر نه صرفاًدرکناراوبودن.
✅زبان سوم:هدیه کردن
بدانید ازنظرکسی که زبان محبت اودریافت هدیه است قیمت هدیه چندان ارزشی ندار
سلام
پسری هستم 20 ساله، مدرک کاردانی رشته کامپیوتر رو گرفتم، میخوام برم دانشگاه آزاد واسه کارشناسی و ادامه درسم که دو ساله.
مشکلی که هست اینه که پدر من روی پول خرج کردن حساسه، این جوری بگم آدم پول دوستیه،  دلش نمیاد خرجش کنه، درسته پولدار نیست ولی خب به قدری داره که واسه ما خرج کنه ولی خب نمیکنه یا اگه میکنه منت میذاره ... آدم بد اخلاقیه.
خواستم بدونم اگه اوضاع ناجور شد و من خواستم برم خدمت سربازی با کاردانی چطوری میشه؟،  منظورم اینه که توی خدم
1000خدمات چیست؟شرکت پویان درمان ایرانیان با هدف خدمت رسانی و ارائه خدمات در زمینه دیجیتال مارکتینگ و خدمات تخفیفی ، به عموم مردم و ایجاد اشتغال و کارآفرینی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ افتتاح گردید.
هم اکنون بالغ بر 10 خدمت در پنل کاربران 1000خدمات  از قبیل خدمات تخفیفی درمانی، بازاریابی مستقیم، خدمات پرداخت و همچنین ابزار های دیجیتال مارکتینگ همچون ربات اینستاگرام  وجود داشته و قابل استفاده بای کاربران عزیز  می باشد.
 پیشرفته و منحصربفرد گستردگی فع
باربری پونک دارای یک تیم تخصصی در تهران می باشد این باربری دارای یک دهه سابقه درخشان در محدوده پونک می باشد و خدمات باربری را به صورت تخصصی در محدوده پونک ارائه م یدهد باربری پونک به صورت تخصصی در خدمت شما خواهد بود این شرکت در خدمت شماست تا یک سرویس دهی حرفه ای را برای شما ارائه دهد و به صورت شبانه روزی در پونک خدمات باربری را ارائه دهد
بسم‌الله الرحمن الرحیم 
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
کمترین آرزویی افرادی که اجدادشان تمدن ساسانیان و اشکانیان را تشکیل داده بودن باید باز گشت به خویشتن و آن تمدن بزرگ باشد...
فرهنگ پر باری که حرف اول را انسانیت میزند و تفاوتی نمیکنند
یهودی و مسیحی و زرتشتی و مسلمان و بودایی مگر در میزان انسانیت و خدمت رسانی ....
همانطور که مولایمان امام امیرالمومنین علی علیه الاف السلام فرمودند
ارزش هر فرد به میزان خدمت رسانی اش به مردم می‌باشد 
نه ن
نگاه رهبر انقلاب به دو
عنصر خدمت و کار جهادی برای تحقق کارآمدی نظام اسلامی

پیش شرط تحقق
وظیفه امروز ما چیست؟
اول اینکه «روحیّه‌ی خدمت» باید داشته باشیم و باید
بدانیم که «اصلاً فلسفه‌ی وجود ما جز این نیست؛ ما آمده‌ایم خدمت کنیم به مردم و
هیچ چیز نباید ما را از این وظیفه غافل کند.»
دوّم اینکه «در زمینه‌ی خدمت، کار را باید جهادی کرد؛
جهادی به معنای بی‌قانونی نیست... معتقدم در همان چهارچوب قانون، دو جور می شود
کار کرد:
یک کار کار مرسوم اداری،
نگاه رهبر انقلاب به دو
عنصر خدمت و کار جهادی برای تحقق کارآمدی نظام اسلامی

پیش شرط تحقق
وظیفه امروز ما چیست؟
اول اینکه «روحیّه‌ی خدمت» باید داشته باشیم و باید
بدانیم که «اصلاً فلسفه‌ی وجود ما جز این نیست؛ ما آمده‌ایم خدمت کنیم به مردم و
هیچ چیز نباید ما را از این وظیفه غافل کند.»
دوّم اینکه «در زمینه‌ی خدمت، کار را باید جهادی کرد؛
جهادی به معنای بی‌قانونی نیست... معتقدم در همان چهارچوب قانون، دو جور می شود
کار کرد:
یک کار کار مرسوم اداری،

خدمت آیت الله حق شناس عرض میکردند دعا کنید امام زمان را ببینیم.

ایشان می فرمودند: شمر هم امام زمان خود (امام حسین علیه السلام) را دید اما بر سینه او نشست و سر از بدنش جدا کرد.

شما کاری کنید امام زمان به دیدن شما بیایند.

مهم حال فعلی افراد است که در جهت حق و شرع حرکت کنند و وظایف خود را انجام دهند، اگر نه دیدن و ملاقات با بزرگان و حتی معصومین دلیل بر صداقت و درستی فرد نیست.

#آیت_الله_حق_شناس#دیدار_امام#معرفت_امام 

امیر مومنان امام علی علیه‌السلام فرمود: روزی در حالى که فاطمه(س) نزدیک من نشسته بود و من عدس پاک می‌کردم، پیامبر صلی الله علیه و اله وارد شدند و فرمودند: ای اباالحسن! عرض کردم لبیک یا رسول اللَّه! فرمود: آنچه می‌گویم بشنو زیرا من هیچ حرفی نمی‌زنم مگر اینکه به امر پروردگار است:-مردى که به  زن خود در خانه کمک کند، خدا ثواب یک سال عبادتی را که روزها روزه باشد و شبها به قیام و نماز ایستاده باشد به او می‌دهد.-خداوند ثواب صابران و ثواب یعقوب و داو
بسم‌الله الرحمن الرحیم 
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
کمترین آرزوی افرادی که اجدادشان تمدن ساسانیان و اشکانیان را تشکیل داده بودن باید باز گشت به خویشتن و آن تمدن بزرگ باشد...
فرهنگ پر باری که حرف اول را در انسانیت میزند و تفاوتی برایشان نمیکند
یهودی و مسیحی و زرتشتی و مسلمان و بودایی مگر در میزان انسانیت و خدمت رسانی ....
همانطور که مولایمان امام امیرالمومنین علی علیه الاف السلام فرمودند
ارزش هر فرد به میزان خدمت رسانی اش به مردم می‌ب
#اطلاعیه 
با سلام و احترام
به اطلاع می رساند مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی دوره ضمن خدمت ۲۴ساعته  « #بررسی‌تحلیل‌و‌روش‌تدریس‌عربی‌3‌رشته‌ادبیات‌و‌علوم‌انسانی » #پایه‌‌‌دوازدهم با کد 99506381 را به صورت الکترونیکی برای تمام همکارانی که ابلاغ تدریس عربی پایه دوازدهم را دارند، اجرا می نماید.
لذا مقتضی است کارشناسان محترم آن اداره در برنامه ریزی و اجرای دوره ی
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)
 این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.

محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)
نمونه سوال دوره ضمن
‍قرارداد بلبلی شبیه ماجرای ترابی نیست
از بدو اعلام محرومیت محمد بلبلی برخی دوستان به دنبال واکاوی این موضوع و تطبیق آن با مسئله ترابی و تراکتور هستند. قیاسی که هیچ انطباقی ندارد. به چند دلیل:
۱- اول اینکه در مورد بلبلی ایجنت او آقای فیض بخش یک روز قبل از رسانه ای شدن حضورش در استقلال با من تماس گرفت و موضوع انتقال از سپیدرود به فولاد و متعاقبا به استقلال را توضیح داد و مشورت گرفت. گفتم بروید با سپیدرود توافق کنید. فولاد این وسط خودش هم تخلف کر
ویژگی‌های یک اپلیکیشن حرفه‌ای برای ثبت سفارش قالیشویی
اپلیکیشن قالیشویی آنلاین خدمت از ما با کارخانه‌های قالیشویی یا شرکت‌های خدماتی که به‌صورت سنتی کار می‌کنند بسیار متفاوت است. ازاین‌رو شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن ویژگی‌های خاص و باکیفیت خدمات آنلاین قالیشویی را به‌خوبی احساس کنید.
کاربرپسند بودن اپلیکیشن برای راحتی هرچه بیشتر شما
قیمت‌گذاری مناسب و مقرون‌به‌صرفه
سرویس‌دهی برای حمل‌ونقل فرش‌ها با هزینه مشخص
پشتیبانی ه
دانلود سوالات ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی
محتوای فایلی که بعد از خرید دریافت خواهید کرد
1-منبع اصلی و قابل سرچ آزمون
2-تعداد 50سوال اصلی آزمون
3-تعداد 90سوال از‌متن فایل
4-(85 سوال +پاسخ نامه)
5-(ازمون 14 اردیبهشت ماه )
6-سوالات ازموننهایی ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی
7-(56 سوال +پاسخ نامه )
8-محتوای اخرین ازمون برگزار شده ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی-ویژه ازمون (90 صفحه )
9-ویزه نامه حمایت از کالای ایرانی (20 صفحه)

لینک دانلود فایل
دانلود سوالات ضمن
سلام خدمت کاربران عزیز سایت برنامه نویسی ایلیا غلامی هستم در اموزش ساخت سایت مبتدی بر html در خدمت شما هستیم
دوستان و عزیزان خیلی ها میگن html یک زبان برنامه نویسی است اما اشتباه میکنند چون یه سایت مینویسند که نمیشه گفت زبان برنامه نویسی . Html زبان وب سایت هستش .
بطوری کلی کد های اجباری و اصولی یک وبسایت مبتدی بر html
<doctype html!>
<html>
<head> 
<title>اسم سایت</title>
<head/>
<body>
<div>
محل قرارگیری کد های سایت
<div/>
<body/>
<html/>
حق الناس.آیت الله نجابت نقل می کند : " وقتی که بنده مشرف شدم خدمت آسید علی آقای قاضی، فرمودند : (( هر حقی که هر کس بر گردن تو دارد باید ادا کنی . ))خدمت ایشان عرض کردم : « مدتی قبل در بین شاگردهایم که نزد بنده درس طلبگی می خواندند ، یکی خوب درس نمی خواند . بنده ایشان را تنبیه کردم . اذن از ولیّ او هم داشتم در تربیت . در ضمن این جا هم نیست که از او طلب رضایت کنم . » می فرمودند : « هیچ راهی نداری ، باید پیدایش کنی . » گفتم : « آدرس ندارم . » گفتند : « باید پیدا کن
گچکاری و تخریب
باسلام خدمت همشهریان تهرانی 
اینجانب استاد قاسم ملتمسی هستم با بیش از بیست سابقه ای
کاری ، در خدمت شما عزیزان هستم
خدمات گچکاری اعم از گچ و خاک 
سفید کاری ،نرمه کشی خورده کاری 
رفع نم و تبله ،ابزارهای مدرن گلویی تاج نورمخفی تسمه 
دورلامپی ، قاب و قاشقی
تیغه چینی با سفال آجر بلوک ،پنل گچی دیواز پیش ساخته فوم،دار،عایق صدا
تخریب شومینه آرک و اپن 
گچکاری،و،بنای در تمام نقاط تهران پذیرفته میشو همین،الان ۰۹۱۲۰۱۴۶۱۴۲

هر کس که با حق مواجه می‌شود، به خدمتش می‌آید و مجرایش می‌شود. چرا که حق او را فراخوانده است. راه عشق، تعالیم مجرا شدن است. حقیقت هیچ کس را بیهوده نگه نمی‌دارد، بلکه به‌راه‌آمده باید کاری کند و کمر خدمت ببندد. هر کس که به آسمان بسیار نظر می‌کند باید برای آسمان کاری کند، چرا که پیش از این آسمان به او نظر کرده است. 
سالک همکار ذهن خود و تسلیم نفسانیات خود نیست، بلکه همراه عشق و همکار حقیقت است. حقیقت هر چه را بدو عرضه می‌کند، باید بدان جهد کند
در رابطه با شرکت نظافتی باید توجه داشت از شرکت هایی نظافتچی دریافت نمایید که نیروهایی آموزش دیده و کاربلد داشته باشند و همچنین پشتیبانی آنها در صورت مواجه شدن با مشکلات پاسخگو شما باشند تا با خیال راحت از این شرکت ها خدمات دریافت نمایید
تخمین قیمت نظافت منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند: تفاوت هزینه نظافتچی خانم یا آقا و همچنین تعداد ساعت مورد نیاز برای انجام کار از جمله مهمترین عوامل قیمت دهی شرکت نظافتی به مشتریانش است. اما به صورت ک
شعار امسال دهه کرامت “خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت (ع)” است.
ارزانی تصریح کرد : شعار امسال دهه کرامت “خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت (ع)” است و برای تمام روزهای دهه کرامت از ابتدا تا انتها نامگذاری صورت گرفته و تکالیف و برنامه دستگاه‌ها کاملا مشخص شده است.

ادامه مطلب
به نقل از سایت مشاوره کیفری دینا ، در پاسخ به اینکه جرم جعل کارت پایان خدمت چیست باید گفت زمانی که فردی شخصاً یا توسط دیگری برای معافیت خود یا دیگری برای تقدیم به دادگاه گواهی ‌پزشکی به اسم طبیب جعل کند به مجازات جرم جعل کارت پایان خدمت که در قانون مجازات اسلامی حبس از شش ماه تا یکسال یا سه تا شش میلیون ریال جزای نقدی بیان شده است محکوم می گردد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جعل کارت نظام وظیفه بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.co
بخش تخصصی کودک آتلیه سنترال 
بخش تخصصی کودک آتلیه سنترال در شیراز و صدرا با بروزترین دکورهای کودک در شهر شیراز در خدمت ههمشهریان عزیز است.
خدمات اتلیه مادر و کودک آتلیه عکس و فیلم سنترال در شیراز و صدرا
از خدمات ویژه آتلیه عکس کودک سنترال در شهر صدرا و شیراز آتلیه مادر و کودک است که با ژست های بروز و زیبای بارداری در خدمت همشهریان عزیز میباشیم.
عکس کودک در فضای باز در شیراز و صدرا بدون پرداخت ورودی باغ با تخفیفات عالی به مدت محدود

بخش تخص
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه  مدت دوره ۲۴ ساعته ویژه کلیه فرهنگیان و نیرو
های آزاد جهت دانلود بصورت فایل پی دی اف و قابل سرچ هنگام برگزاری
آزمون(شرح کامل بسته ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدارس)
همکار گرامی ضمن خدمت خلاقیت و نو اوری در مدرسه با کد ۹۱۴۰۰۵۲۲ از جمله
دوره های اجباری برای نیروهای فعال در سمت مدیریت مدارس یا نیروهای متقاضی
مدیریت در مدرسه ها میباشد. بنا بر سیاستی که مجموعه وبسایت درسی فایل
برای خود تعر
سلام و درود خدمت دوستان و همراهان عزیز
 ماجرا از اون جایی شروع میشه که بنده حدود 5 سال پیش به دختر دایی مادرم علاقه مند شدم . بد جوری هم عاشق شدم که تازه میفهمم فرهاد و مجنون چی کشیدن! 
اما حقیقتا بخاطر، نرفتن خدمت سربازی، دانشگاه و پول نشد ازش خواستگاری کنم، تا اینکه در محیطی شروع به کار کردم، پس انداز اندکی جمع کردم، به دانشگاه رفتم و کم کم داشتم آماده میشدم برای خواستگاری کردن که متاسفانه دچار یک بیماری شدم و شنواییم رو از دست دادم، خلاصه ه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه  مدت دوره ۲۴ ساعته ویژه کلیه فرهنگیان و نیرو
های آزاد جهت دانلود بصورت فایل پی دی اف و قابل سرچ هنگام برگزاری
آزمون(شرح کامل بسته ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدارس)
همکار گرامی ضمن خدمت خلاقیت و نو اوری در مدرسه با کد ۹۱۴۰۰۵۲۲ از جمله
دوره های اجباری برای نیروهای فعال در سمت مدیریت مدارس یا نیروهای متقاضی
مدیریت در مدرسه ها میباشد. بنا بر سیاستی که مجموعه وبسایت درسی فایل
برای خود تعر
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود بی پایان خدمت همه ی شما دانش آموزان عزیز.
ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی خدمت شما اعلام می داریم، از این تاریخ این وبلاگ به صورت کلی به دبیرستان شهید افتخاری تعلق می گیرد.
ان شاءالله در هفته ی آتی برنامه های اولویت دار اعضای محترم شورای دانش آموزی به مرحله ی ظهور خواهد رسید.
با تشکر!
بعضی از نفرات این عکس که می شناسم رو خدمت دوستان بردسکنی معرفی می کنم .
صف ایستاده از سمت راست :
نفر دوم : آقای مهدی حسن نژاد - نفر چهارم : مرحوم محمد رضا حشمتی - نفر پنجم : حاج آقای خواجه - نفر نهم : اقای مرتضی کاسبی - نفر یازدهم : آقای اصغری - نفر سیزدهم : آقای رضا تالی
صف نشسته از سمت راست : 
نفر دوم : آقای سالاری - نفر سوم : آقای محمدی - نفر چهارم : آقای رویدل - نفر پنجم : آقای علی توکلی - نفر هفتم : آقای محمد مسکنی
خدمت همشهریان بردسکنی عرض کنم که تعداد 8 ن
حقاً و انصافاً خدمت آستان مقدس امام هشتم علیه‌السّلام وقتى با شرایط و
شئون ویژه‌ى آن انجام بگیرد، از بزرگترین ارزشها و بزرگترین افتخارات است و
امروز چنین چیزى میسور است و وجود دارد، بنده هم افتخار مى‌کنم اگر چه به
نام و نه به عمل جزء شما هستم و مشرف به خدمت این آستان قدسم ... این سخن
دل را با شما در میان بگذارم که دل ما آن جایى است که شما همواره در آن‌جا
مشرفید و خوشا به حالتان و حقیقتاً شیرین‌ترینِ لحظات براى بنده، آن لحظاتى
است که به آس
سلام دیگر خدمت شما مخاطبان و گل دوستان سایت گل زیبا 
امروز طبق قرار های گذشته در خدمت شما هستیم با معرفی گل کالانکوا 
متاسفانه عده ای گیاه قاشقی پیرومیا را با این گیاه گیاه یکی می گیرند اما کالانکوا در واقع قاشقی همراه با گل است که من به آن می گویم عروس قاشقی 
گیاهی کلیشه ای و بسیار ساده برای نگهداری 
گیاهی روز کوتاه که در نیمه دوم سال گل دهی می کند 
گل های زیبا به رنگ سفید ، نارنجی ،قرمز و صورتی 

ادامه مطلب با اطلاعات بیشتر و تخصصی در باره ا
سردارموسی کمالی مهتر اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اخبار اطلاع حذف کچلی از سربازی گفت: اضطرار به حلق موی عادت سربازان از سربازی حذف شده است. وی گفت: نوکری سربازی یکی از ارکان قابلیت رزم نیروهای مسلح و بنیه دفاعی و امنیتی کشور است و جوانان ضمن اینکه آخرین یافته های علمی جوانی نشاط و علت برای نیروهای مسلح به ارمغان می آورند درون دفاع از حریم امنیت ناحیه نقش بسیار مهمی را ادا می کنند. به منظور خوشایند سازی و افزودن جذابیت و ن
تم زیبای دندونی :
بخش تخصصی کودک آتلیه سنترال همیشه با بدیع ترین ایده ها در خدمت همشهریان عزیز است
با ما بروزترین خدمات را کسب کنید.
بخش تخصصی کودک اتلیه کودک سنترال با دکور روز و زیباترین دکورها در محیط آتلیه نیز در خدمت همشهریان عزیز است شماره تماس: 09367621156

زیباترین عکسهای کودک در فضای باز
همانطور که میدانیم یکی از بروزترین متدهای روز جهت عکاسی کودک ، عکاسی در فضای باز میباشد.پس ثبت خاطرات شیرین خود را به ما بسپارید.
اتلیه عکس کودک
بخش تخ
سلام
سال نو رو شاد باش عرض میکنم خدمت همه عزیزان، امیدوارم امسال سالی خوب، همراه با سلامتی و خوشبختی برای همه باشه، البته متاسفانه با فاجعه ای که رخ داد کام همه مردم تلخ شد، که امیدوارم خداوند به بازماندگان صبر و درگذشتگان رو قرین رحمت کنه و با کمک خیرین بشه کمی جبران خسارت بشه چون از دولت که آبی گرم نخواهد شد، جز تاسف کاری از دست ما ساخته نیست البته با ارسال کمکهای نقدی و غیرنقدی که همه راههای غیر دولتی مطمئنی رو سراغ دارند میشه همراه و یاور
بنا به گفته رپیس اداره نیروی انسانی نظام وظیفه عمومی ناجا و طبق قانون وظیفه عمومی مدت زمان خدمت سربازی در سال 97 برای تمامی مشمولین 24 ماه است؛ البته مدت زمان سربازی برای افراد ذکور در کشور ما 30 سال است که دو سال از آن دوره ضرورت می‌باشد و الباقی آن دوره احتیاط و در مواقع جنگ به حساب خواهد آمد.
مشمولینی که در نیروهای مسلح و یگان‌های حفاظتی خدمت می ‌کنند دارای سه ماه کسری خدمت سربازی می باشند و از مزایای ۳ ماه کسری خدمت بهره مند خواهند شد. در
اتوبار سخاوت‌بار
باربری پاسداران با سالها تجربه در زمینه حمل و نقل در 24 ساعت شبانه روز
به تمامی مناطق و باربری تهران به شهرستان آماده خدمت گذاری به مشتریان
عزیز می باشد. شرکت سخاوت بار با تمامی تجهیزات و پرسنل خود اعم از کامیون،
کامیونت، کامیون و وانت و نیسان همراه با کارگر و بدون کارگر، با کارگران
مجرب و تسلط کامل بر مناطق مختلف تهران با بسته بندی منظم و اصولی و خدمات ویژه در خدمت شماست.
ادامه مطلب
با سلام خدمت مشتریان محترم
با توجه به افزایش قیمتها و با توجه به کمتر شدن قدرت خرید مردم گاهی پدر و مادرهایی وجود دارند که به توالت فرنگی نیازمندند ولی وسع مالی اجازه نمیدهد این هزینه را متقبل شوند. اگر اشخاصی را که واقعا این مشکل را دارند معرفی کنید ما بصورت اقساط این خدمت را برایشان انجام میدهیم.
جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر اینجا کلیک کنید.
شرکت پویان درمان ایرانیان با هدف خدمت رسانی و ارائه خدمات در زمینه دیجیتال مارکتینگ و خدمات تخفیفی ، به عموم مردم و ایجاد اشتغال و کارآفرینی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ افتتاح گردید.
هم اکنون بالغ بر 10 خدمت در پنل کاربران 1000خدمات  از قبیل خدمات تخفیفی درمانی، بازاریابی مستقیم، خدمات پرداخت و همچنین ابزار های دیجیتال مارکتینگ همچون ربات اینستاگرام  وجود داشته و قابل استفاده بای کاربران عزیز  می باشد.
 پیشرفته و منحصربفرد
 گستردگی فعالیت ها
 معتب
عکس کودک در فضای باز(جدیدترین متد روز که به سبک روسی معروف است)
آتلیه سنترال مفتخر است که با جدیدترین متدهای روز عکاسی در خدمت همشهریان عزیز در شهر شیراز و صدرا ست.

بخش تخصصی کودک اتلیه کودک سنترال با دکور روز و زیباترین دکوره در محیط آتلیه نیز در خدمت همشهریان عزیز است شماره تماس: 09367621156

زیباترین عکسهای کودک در فضای باز
همانطور که میدانیم یکی از بروزترین متدهای روز جهت عکاسی کودک ، عکاسی در فضای باز میباشد.پس ثبت خاطرات شیرین خود را به ما
ونک محله ای است که در شمال غرب استان تهران قرار گرفته است . ده ونک در مجاورت ونک قرار گرفته است که از روستاهای قدیمی شهر تهران به حساب می آید .
ونک از شمال به بزرگراه نیایش و از جنوب به بزرگراه همت و از غرب به بزرگراه کردستان و از شرق به خیابان نلسون ماندلا منتهی می شود .
چنانچه در منطقه سه شهر تهران هستید باربری تهران ایرانکس در خدمت شماست . این شرکت با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه باربری بین شهری و برون شهری به ساکنین محترم شهر تهران خدمت رسانی
باربری واتوبا ر در منطقه غرب تهران حمل و نقل بارو اثاثیه منزل کالای اداری در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و جهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط 
ماشین بزرگ خاور نیسان وانت کار
با بهره گیری کارتن 5 لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای 2 برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی
وکیوم بزرگ 90متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون ) – چسب اسکات پهن
وکیوم 20 متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون ) – چسب اسکات پهن
کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که 12 دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
ساک رختخواب ( 3لایه – حاوی پشم شیشه – زیب دار)
* جهت حمل جهیزیه نوعروسان و اسباب کشی منازل به مطمئن
بنام خداوند مهر و مهربانی 

سلام
عرض احترام دارم خدمت همراهان گرامی

در سالی  که گذشت  با مباحث " آرایه های ادبی "، " دستور زبان فارسی  ".، " شعر و قوالب آن " در خدمت شما بودم
در لحظات پایانی سال 1397 آخرین جلسه " شعر و قوالب آن " هم به روز  شد.  ( جلسه سیزدهم)  .  امید آن است که در سال آینده نیز در کنار ما و همراه با ما باشید.  صمیمانه از،این همراهی تشکر می کنم.  
حضورتان مایه افتخار است.  
آهسته، آهسته، صدای پایان. سال97  را می شنویم.  سالی پر از فراز و نشی
✅سهمیه مناطق ؛ 
منطقه ۱ : مرکز تهران،اصفهان،شیراز،مشهد،تبریز
منطقه ۲ : بیشتر  شهرستانها
منطقه ۳ : مناطق محروم و برخی شهرهای کوچک
✅سهمیه ایثارگران ؛
۲۵ درصد ظرفیت رشته با نمره‌ی حداقل ۷۰ درصد پذیرش آزاد
۵ درصد ظرفیت سهمیه‌ی  ایثارگران با کمتر از ۲۵٪ جانبازی
✅سهمیه رزمندگان : پذیرش با کسب حداقل ۷۵درصد نمره پذیرش عادی

✅سهمیه تعهد خدمت مناطق محروم : ۳۰ درصد ظرفیت رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی دارای تعهد خدمتی ۳ برابر تحصیل غیرقا
باربری مرکز تهران را به باربری ایفل بسپارید 
باربری ایفل با سالها تجربه در زمینه باربری در تهران در خدمت شما شهروندان ساکن مرکز تهران است.
اتوبار ایفل همواره پیشرو در خدمت رسانی به بهترین نحو بوده است از این رو ما میکوشیم تا با پوشش تمام مراکز اتوبار مرکز تهران بصورت 24 ساعت امر باربری را برای شما هر چه راحتر کنیم .
باربری ایفل کوشیده است با ارزانترین قیمت باربری در تهران و بهترین کیفیت بتواند بهترین انتخاب برای ساکنان تهران باشد.
برای اطلاع
طبیعی است که مشتری ها در مرحله اول به ارزانترین خدمت اعتماد نکنند.ولی از طرف دیگر صرفه اقتصادی یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب یک برند می باشد.چگونه می توان به شناخت این صرفه اقتصادی دست یافت؟برای اینکه بتوانیم به یک خدمت ارزان‌قیمت اعتماد کنیم باید از کیفیت کار آن اطمینان حاصل کنیم.این اطمینان می تواند از روش تجربه و یا استفاده از تجربه دیگران حاصل شود.در کسب و کارهای آنلاین می توانید از قسمت نظرات کاربران تاحدودی از تجربه دیگران استفاد
در حالی که بسیاری از رسانه‌های معتبر فوتبال جهان اعلام کردند که بارسلونا به دنبال به خدمت گیری مجدد نیمار است و با این باشگاه وارد مذاکره شده، اما لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه متمول پاریسی اعلام کرده که این باشگاه هیچ‌گونه پیشنهادی مبنی بر به خدمت گیری نیمار حتی از سوی بارسلونا هم دریافت نکرده است.
نیمار با ایجاد حواشی زیاد موضع خود را بارها و بارها مشخص کرده و به نظر می‌رسد علاقه‌ دارد تا دوباره به نیوکمپ بازگردد، اما لئوناردو در این بار
هر جمعه واژه های ندبه که تکرار می کنم
دارم ز حق برای ظهورت اصرار می کنم
چشمم اگر چه گرفته غبار معصیت
با اشک غسل جمعه به ابصار می کنم
تجدید عهد ماست دگر صبح جمعه ها
عهد دوباره شکسته ام اقرار می کنم
با صد امید جمعه تو را می زنم صدا
خود را معرفی فداییت ای یار می کنم
من مدعی عشق شما گر چه نیستم
این ادعاست هر آدینه انکار می کنم
شرمنده ام حقیر لایق خدمت که نیستم
گاهی نمی ز یمی خدمت ابرار می کنم
دنیا اگر نموده صید دل خسته مرا
تقدیم صید دلم را به تو دلدار
من به رئیس جمهور محترم توصیه می‌کنم؛ در همه‌ی حالات - احساس خدمتگزاری به مردم - را برای خودتان حفظ کنید. قدرت اگر با هدفِ خدمت به مردم باشد، عبادت است. شاید هیچ عبادتی بالاتر از عبادتِ مسئولی نیست که به خاطر تلاش و خدمت به مردم، از راحت و آسایش و امنیتِ خود صرف‌نظر می‌کند. این روحیه‌ی خدمتگزاری، خاکساری، تواضع در مقابل مردم و شناخت عظمت مردم را برای خودتان حفظ کنید، که این نعمت بزرگی است. از خدای متعال لحظه‌یی غافل نشوید. این توفیقات به فضل
نمونه سوالات ضمن خدمت نظارت و راهنمایی تعلیماتی
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات راهنمایی تعلیماتی
 این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون راهنمایی تعلیماتی می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت نظارت و راهنمایی تعلیماتی  می باشد.

محتویات بسته دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت راهنمایی تعلیماتی
سرفصل دوره
نظارت و راهنمایی تعلیماتی
مفاهیم نظارت و ر
معتبرترین و قدیمی ترین برند های ساخت چین در بازار کولرهای گازی گری ( gree) می باشد.
با عرضه این کولر گازی و انواع برندهای اسپلیت در خدمت شما عزیزان هستیم.
همچنین گروه تاسیساتی یزد تهویه با ارائه انواع رادیاتور پانلی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش در خدمت مردم عزیز استان فارس می باشد
رادیاتور بوتان : مدل های پره ای ایل پریمو 350 ، ایل پریمو500، ایل پریمو600، النا350، النا500، النا600، ویتوریا350، ویتوریا500، ویتوریا600
رادیاتور ایران رادیاتور : مدل پانلی
سلامی دوباره خدمت شما کاربران عزیز. با چالش دوم در خدمت شما هستم. قبل از معرفی چالش جدید ، صمیمانه تشکر میکنم از تمام کسانی که در چالش قبلی شرکت کردند. نظرات شما بسیار مفید بود و مورد قوت قلب من میشد :)
سوال چالش : چالش این هفته درباره بهترین های شماست . من در چندین پست برند ها و محصولاتی که از نظر خودم برتر بودند رو معرفی کردم . حالا نوبت شماست !
شما میتونید در هر زمینه ، برند یا محصول مورد علاقه تون رو معرفی کنید و با دیگران به اشتراک بذارید .
مثل
اتوبار و باربری اهنگ حمل ونقل وسایل منزل و شرکت در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارگران ورزیده ومجرب و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و جهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط 
ماشین بزرگ خاور نیسان وانت کا
  آموزش نحوه استعلام پیامکی چک صیاد. 
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، در راستای تکمیل خدمات سامانه صدور یکپارچه الکترونیک دسته چک (صیاد) و با هدف ایجاد شفافیت در فضای کسب و کار از طریق ارائه خدمت استعلام مربوط به سوابق چک برگشتی مشتریان، سامانه استعلام پیامکی صیاد به عنوان خدمت ارزش افزوده قابل بهره‌برداری است.
ادامه مطلب
مخفی بودن اولیای الهی در بین مردم
جناب حجة الاسلام و المسلمین آقای حاج سید حسین هاشمی نژاد می گفتند: یک روز که در خدمت آقای مجتهدی نشسته بودم، صحبت از تشرف بعضی از بندگان بی نام و نشان خدا به محضر حضرت ولی عصر علیه السلام به میان آمد، ایشان فرمودند: روزی یکی از وسایل اتاق، در نجف اشرف خراب شده بود و من از تعمیر کار جوانی خواستم تا برای تعمیر آن به حجره بیاید. هنگامی که او مشغول تعمیر بود، ناگهان در این فکر فرو رفتم که سعادت نصیب من شده است و خدم
نمیدونم یادتون میاد یا نه اما پیرو این پست باید بگم،اولین تقسیماتی که برای آموزشی که انجام شد آقای برادر لژیونر شدن به استان های جنوبی و مرزی، حالا تصور کنین بچه شمال و آب و هوای جنوب...
وقتی آموزشی تموم شد با سفارش بابا ، قرار شد یکی از استان های همسایه سربازی شون رو به اتمام برسونن، چند روز پیش خبر رسیده از استان همسایه دوباره تقسیمات انجام شده و دوباره باید بره مرز یک استان دیگه خدمت، یعنی تا چند کیلومتری این مرز به هیچ وجه من الوجه از انسا

پرسشنامه بررسی اثربخشی دوره های ضمن خدمت
مشخصات فایل

تعداد صفحات
4

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
علوم انسانی

توضیحات کامل
این پرسشنامه دارای دو قسمت می باشد. قسمت اول شامل 15 سوال می باشد و به بررسی ویژگی های دوره های آموزشی ضمن خدمت می باشد. قسمت دوم پرسشنامه دارای 26 سوال بوده و اثربخشی دوره های آموزش ضمن خدمت را مورد ارزیابی قرار می دهد
شیوه ن
آسیب شناسی وضع فعلی آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور را نه در اشتباهات یا ناکارآمدی افراد بی سواد و نا آگاه و غافل، که در جرائم بعضی دانش آموختگان وفارغ التحصیلان از این دستگاه ها، باید جستجو کرد که با «طعمه نگری» به منصب‌ها، اشتهای تصرف پیدا می‌کنند و با بهره گیری حرفه ای از موج آفرینی حزبی و دامن زدن به رقیب هراسی و انواع شعار آزادی و خدمت، فریب می دهند و بالأخره با مصادره شعار آزادی وخدمت برای خود و خویشاوندان، با «چراغ دانش» گزیده تر کال
یژگی‌های یک اپلیکیشن حرفه‌ای برای ثبت سفارش خدمات فنی
مزایای استفاده از اپلیکیشن خدمات فنی بسیار بیشتر و متفاوت‌تر از استادکارهایی است که به‌صورت سنتی کار می‌کنند. ازاین‌رو شما می‌توانید با نصب اپلیکشین خدمات آنلاین خدمت از ما از این تفاوت‌ها بهترین بهره را ببرید. برخی از این مزایا عبارت‌اند از:
امکان تعیین تاریخ و ساعت حضور متخصص توسط خود کاربر
کاربرپسند بودن اپلیکیشن برای راحتی هرچه بیشتر
قیمت‌گذاری مناسب و بر اساس نرخ اتحادیه
ا
تورستن وبلر در تئوری طبقه فراغت خود بیان می‌کند تجمع ثروت سبب می‌شود که طبقه فراغت به لحاظ ساختار و عملکرد توسعه یابد و موجب تمایز درون طبقاتی می‌شود. با اینکه این تئوری متعلق به سال 1899 است اما امروزه همچنان مردم از فراغت به عنوان ابزاری برای نمایش طبقه اجتماعی خود استفاده می‌کنند و این کار را با خریدها و استفاده از محصولات و خدمات خاص نشان می‌دهند. اوقات فراغت نمادی آشکار و بیرونی از یک طبقه اجتماعی دارد و ارزش‌های خاص آن طبقه و پایگاه
باربری واتوبا ر احمد آباد مصتوفی به تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارکردن با اخلاق و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و شرکت وجهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط 
ادامه مطلب
احراز بومی بودن : ملاک تعیین استان بومی داوطلب مندرج در صفحه ۵ بخش گزینش بومی فصل اول دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۷ است که در کارنامه داوطلب درج می‌شود. براساس مصوبه دوازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو ملاک تعیین بخش بومی داوطلب تطابق حداقل دو بخش از چهار بخش محل اخذ مدرک تحصیلی سال آخر، محل اخذ مدرک تحصیلی سال ما قبل آخر، محل اخذ مدرک تحصیلی دو سال ماقبل آخر، محل تولد با بخش رشته است.
در صورت وجود مجوز استخدامی، محل صد
توی خواب و بیداری بودم ک بهم زنگ زدن.گفتن اردو جهادی خوزستانه میام یا نه.همینطور گیج و منگ بودم که با خودم فکر کردم خوب من برم کی خونه باشه؟ مامان تنها میمونه که!  گفتم حالا کی هست؟ گفتن احتمالا دوشنبه یا سه شنبه تا آخر هفته.داشتم حساب میکردم خوب مشاوره آماری رو کنسل میکنم. برا امتحان پایان بخش هم از الان میخونم و به دایی م میگم بیا پیش مامان اینا تا تنها نباشن و من برم چند روز بعد بیام.بعد گفتم باشه خبرتون میکنم.به دایی م ک گفتم میگه حالا فرصت ب
«من خود را دوست دارم، روی خود کار می‌کنم و خودسازی می‌کنم تا بتوانم با تمامیت و سرشار بودن خود به تو نزدیک شوم. من از خود مراقبت می‌کنم تا تو مجبور نباشی این کار را برای من انجام دهی. با سرشار بودن است که می‌توانم به خاطر تو خود، هدایا، محبت و تلاشم را بخشش کنم. من تنها کسی هستم که عهده‌دار خود و در نهایت مسئول خود و سلامت خود هستم. از این رو من به عنوان مباشرِ بزرگ‌ترین موهبتی که به من ارزانی شده است، یعنی زندگی‌ام، باید مراقبِ سلامت جسم، آ
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
اینجا وبلاگی نبوده و نیست که من خاطرات بنویسمیا مسائل شخصی توش بیان کنم. اما یه نکاتی اشاره شد و یکیش خدمت سربازی بود. دوستان عزیز خدمت رو به خوبی و خوشی پشت سر گذاشتم و از این به بعد سعی دارم بیشتر مطالب بذارم و مطالب زیبای شما رو مطالعه کنم. برای همین بهش میگم شروعی مجدد. 
زندگی فراز و نشیب های زیادی داره و الان من دنبال کار میگردم. لطفا کسی کار خوبی سراغ داشت ما رو خبر کنه. تا حدودی اطلاعاتم توی سربرگ درباره من ه
باربری مرکز تهران را به باربری ایفل بسپارید .
باربری ایفل با سالها تجربه در زمینه اتوبار مرکز تهران آماده خدمت رسانی به شهروندان ساکن مرکز تهران است.
ما همواره پیشرو در خدمت رسانی در باربری مرکز تهران بوده ایم از این رو با ارائه خدمات 24 ساعت می کوشیم خدماتی بی رقیبی در باربری تهران ارائه دهیو
کادر مجرب ما با سالها تجربه در باربری مرکز خسارت را بی معنی کرده اند ما همچنین نیز از نوین ترین روش ها استفاده می کنیم تا فرایند صفر تا صد اتوبار مرکز ت
                        اتوبار آریا فر باربری آریا فر 

باربری آریا فر حمل ونقل وسایل خانه و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز بابهتری کامیون های بزرگ مسقف وپتودا برای حمل و نقل بارو اثاثیه منزل  
باربری واتوبا ر در منطقه آریا فر حمل ونقل وسایل خانه و جهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز این منطقه غرب تهران حمل و نقل بارو اثاثیه منزل
در پی
انتشار فراخوان پیشنهاده برای پیاده‌سازی «دستورالعمل آمایش سرزمینی
کتابخانه‌های عمومی ایران» ۷۰ پیشنهاده از ۲۸ استان دریافت شد و از این
میان، تعداد ۱۸ پیشنهاده از ۱۸ استان در رقابت با دیگر پیشنهاده‌ها با کسب
حداقل‌های لازم انتخاب شدند.
یار خوش چیزی است؛ زیرا که یار از خیال یار قوّت می‌گیرد و می‌بالد و حیات می‌گیرد. چه عجب می‌آید؟ مجنون را خیال لیلی قوّت می‌داد و غذا می‌شد. جایی که خیالِ معشوقِ مَجازی را این قوّت و تأثیر باشد که یار او را قوّت بخشد، یار حقیقی را چه عجب می‌داری که قوّت‌ها بخشد خیال او در حضور و در غیبت؟ چه جای خیال است؟ آن خود جان حقیقت‌هاست، آن را خیال نگویند.
.
.
شما را اگر این سخن مکرّر می‌نماید از آن باشد که شما درس نخستین را فهم نکرده‌اید. پس لازم شد ما

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حساب رسی ناخدا هیچکس طراحی کارت ویزیت و لوگو lahzeakhar خوانندگی باربری اوکی بار سایت ققنوس صرافی ارز دیجیتال خرید بیمه عمرپاسارگاد عروس هلندی ---- 09109810130